Aktualności

Strona główna

Aktualności

Pszczelarze ze Śląska w mandarynkowych sadach doliny Neretwy

Pszczelarze ze Śląska w mandarynkowych sadach doliny Neretwy

Wycieczka do mandarynkowych sadów doliny Neretwy w Chorwacji w terminie 13-20 października 2017.
W zależności od ilości chętnych i wyboru uczestników wyjazdu zostanie wybrany wariant.
Informacje u kol. Józefa Polnika tel. 693 089 747

Szczegóły wyjazdu

Udostępnij wpis

Śląskie Dla Pszczół 2026

W kolejnej edycji tego konkursu organizowanego przez Województwo Śląskie, dofinansowanie w kwocie 22 763,00zł otrzymało zadanie Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach pt. ” „Hodowla pszczół

Zawiadomienie

Śp. Romuald Kowalski (1951 – 2026)Członek KP w Czernicy od 1976r. W latach 1990-2000 pełnił funkcja sekretarza, a w latach 2000-2019 prezesa kola. Od 2019r