Aktualności

Strona główna

Aktualności

Zagłębiowskie Miodobranie w Elektrowni – 25 lat koła w Czeladzi

Zagłębiowskie Miodobranie w Elektrowni – 25 lat koła w Czeladzi

W związku z 25-leciem koła w Czeladzi odbyło się VII Zagłębiowskie Miodobranie w Elektrowni pod patronatem Zarządu ŚZP w Katowicach, burmistrza Czeladzi i „Echa Czeladzi”. Obecni byli Burmistrz Czeladzi Zbigniew Szaleniec oraz Zbigniew Studencki. Spotkanie „Jak założyć pasiekę” cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dopisała frekwencja i pogoda.
Można było obejrzeć wystawę pt: „25 lat koła w Czeladzi”, kupić miód i produkty pszczele.

Udostępnij wpis

Śląskie Dla Pszczół 2026

W kolejnej edycji tego konkursu organizowanego przez Województwo Śląskie, dofinansowanie w kwocie 22 763,00zł otrzymało zadanie Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach pt. ” „Hodowla pszczół

Zawiadomienie

Śp. Romuald Kowalski (1951 – 2026)Członek KP w Czernicy od 1976r. W latach 1990-2000 pełnił funkcja sekretarza, a w latach 2000-2019 prezesa kola. Od 2019r