Aktualności

Strona główna

Aktualności

I Miodobranie u Biskupka pod Zamkiem w Tarnowicach Starych – 27 lipca 2014

I Miodobranie u Biskupka pod Zamkiem w Tarnowicach Starych – 27 lipca 2014

27 lipca 2014 roku, przy pięknej pogodzie, odbyło się pierwsze miodobranie u Biskupka pod Zamkiem w Tarnowicach Starych z okazji
94 rocznicy powołania przez Emanuela Biskupka Stowarzyszenia
Pszczelarzy Śląskich.

Udostępnij wpis

Śląskie Dla Pszczół 2026

W kolejnej edycji tego konkursu organizowanego przez Województwo Śląskie, dofinansowanie w kwocie 22 763,00zł otrzymało zadanie Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach pt. ” „Hodowla pszczół

Zawiadomienie

Śp. Romuald Kowalski (1951 – 2026)Członek KP w Czernicy od 1976r. W latach 1990-2000 pełnił funkcja sekretarza, a w latach 2000-2019 prezesa kola. Od 2019r