Aktualności

Strona główna

Aktualności

Msza święta ku czci św. Ambrożego

Msza święta ku czci św. Ambrożego

W Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki Środowiska Naturalnego w Mikołowie-Bujakowie odbyła się msza święta ku czci Św. Ambrożego po której nastąpił wykład Dr. Londzina.

Zdjęcia autorstwa Jarosława Brodowicza, Sekcja Historyczna

Udostępnij wpis

Śląskie Dla Pszczół 2026

W kolejnej edycji tego konkursu organizowanego przez Województwo Śląskie, dofinansowanie w kwocie 22 763,00zł otrzymało zadanie Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach pt. ” „Hodowla pszczół

Zawiadomienie

Śp. Romuald Kowalski (1951 – 2026)Członek KP w Czernicy od 1976r. W latach 1990-2000 pełnił funkcja sekretarza, a w latach 2000-2019 prezesa kola. Od 2019r