Aktualności

Strona główna

Aktualności

Uroczystość wprowadzenia relikwii św. Ambrożego

Uroczystość wprowadzenia relikwii św. Ambrożego

7 grudnia 2022 odbyło się uroczyste wprowadzenie relikwii św. Ambrożego do kościoła MB Ochrony Środowiska Naturalnego w Mikołowie – Bujakowie

Udostępnij wpis

Śląskie Dla Pszczół 2026

W kolejnej edycji tego konkursu organizowanego przez Województwo Śląskie, dofinansowanie w kwocie 22 763,00zł otrzymało zadanie Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach pt. ” „Hodowla pszczół

Zawiadomienie

Śp. Romuald Kowalski (1951 – 2026)Członek KP w Czernicy od 1976r. W latach 1990-2000 pełnił funkcja sekretarza, a w latach 2000-2019 prezesa kola. Od 2019r