Aktualności

Strona główna

Aktualności

SZKOLENIE W SZCZYRKU

SZKOLENIE W SZCZYRKU

W dniach 6 – 8 marca 2015 roku w ośrodku „Orle Gniazdo” w Szczyrku odbyło się
trzydniowe szkolenie dla pszczelarzy na temat:
„Intensyfikacja produkcji pasiecznej poprzez prowadzenie gospodarki z wykorzystaniem różnych pożytków”.
Wykładowcami byli: prof. dr hab. Krystyna Czekońska, dr hab. Grzegorz Borsuk, dr Benedikt Polaczek,
prezes ŚZP Zbigniew Binko.

Udostępnij wpis

Śląskie Dla Pszczół 2026

W kolejnej edycji tego konkursu organizowanego przez Województwo Śląskie, dofinansowanie w kwocie 22 763,00zł otrzymało zadanie Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach pt. ” „Hodowla pszczół

Zawiadomienie

Śp. Romuald Kowalski (1951 – 2026)Członek KP w Czernicy od 1976r. W latach 1990-2000 pełnił funkcja sekretarza, a w latach 2000-2019 prezesa kola. Od 2019r